Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Me e bukura e universit i perket Angoles. Leila Lopes, studentja e bizensit nga Benguela e Angoles eshte kurorezuar si “Miss Universe”. 25-vjecarja ka bere per vete jurine me bukurine dhe zgjuarsine e saj.

Keshtu lopez, behet fituesja e edicionit te 60 te “Miss Univers” i zhvilluar ne San Paolo te Brazilit. Lopez mori shume pak duartrokitje gjate proves se miseve me bikini, por ajo cka i dha asaj me shume pike ishte sfilata me fustanin e mbremjes.

"Une dua te falenderoj miqte e mi, pasi kjo qe po perjetoj eshte ajo cka ata me kishin thene prej shume kohesh, qe buzeqeshja ime eshte motovim per shume persona. Kjo eshte ajo cka do te bej, per te pasur afruar njerezit afer meje. Gjithmone mundohem qe te jem nje persona i qeshur, une mundem dhe sot tregova se jam e tille" deklaroi Leila Lopez per gazetaret pas marrjes se cmimit.


“Miss Universe” pohoi se do te anazhohej ne projekte te rendesishme per zhvillimin e vendit te saj.

Peseshja e fundit, pretendete per kuroreren ishin bukuroshet nga Kina, Brazili, Filipinet dhe Ukraina, por Angola arriti te triumfonte ne nje nate me nje audience shume te madhe.

Ne konkurs merrnin pjese edhe shqiptarja Xhesika Berberi dhe bukuroshja tjeter nga Kosova Aferdita Dreshaj e cila konsiderohej si nje konkurente e forte ne kete konkurs.

Ky evenimet i pervitshem ka nje audience prej miliona personash, te cilat kane pare ne pasarele 89 vajzat nga e gjithe bota. Ky edicion u prezantuar nga dy personalitetet e televizionit Andy Cohen dhe Natalie Morales.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons