Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 3]


1 Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Mon 12 Sep 2011, 18:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

61 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 14:07

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
LEO FERRE- COL TEMPO

62 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 19:19

Vizitor

avatar
Vizitor

63 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 19:57

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:LEO FERRE- COL TEMPO

64 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 19:58

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:LEO FERRE- COL TEMPO

Po na cmende me kete Leon o burre i dheut nderro kasete se ti hoqa dritat

65 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 19:59

Vizitor

avatar
Vizitor
Denis te pershendes

66 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 20:00

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
DEGJOJE...SHPRESOJ TA KUPTOSH...PO SHIKO SE ESHTE NJE TJETER QE DEGJOHET ME MIRE SE AI VERSION

67 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 20:03

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:DEGJOJE...SHPRESOJ TA KUPTOSH...PO SHIKO SE ESHTE NJE TJETER QE DEGJOHET ME MIRE SE AI VERSION

Si kuptoj te gjitha fjalet ...po s doja me u be me shume melankolike kot e vura

68 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 20:23

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ajo eshte kryeveper

69 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 30 Mar 2012, 20:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

70 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 31 Mar 2012, 11:50

Vizitor

avatar
Vizitor

71 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 31 Mar 2012, 13:54

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special

72 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 31 Mar 2012, 14:24

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:
Me qe te pelqeu ..t pershendes

73 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 31 Mar 2012, 14:37

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special

74 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 31 Mar 2012, 14:41

Vizitor

avatar
Vizitor

75 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:49

Vizitor

avatar
Vizitor

76 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:51

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.]

77 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:53

Vizitor

avatar
Vizitor

78 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:54

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.]

79 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:56

Vizitor

avatar
Vizitor

80 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 14:59

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.]

81 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 06 Apr 2012, 15:01

Vizitor

avatar
Vizitor

82 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 07 Apr 2012, 22:23

Vizitor

avatar
Vizitor

83 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 21 Apr 2012, 20:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

84 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sun 22 Apr 2012, 13:35

Vizitor

avatar
Vizitor

85 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Sat 12 May 2012, 16:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

86 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 18 May 2012, 15:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

87 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 18 Jan 2013, 06:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

88 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Fri 18 Jan 2013, 06:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

89 Re: Shprehni ndjenjat e tuaja me nje Kenge prej Mon 25 Feb 2013, 19:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons