Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 3]


1 Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 09 Sep 2011, 10:08

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

I Love You

31 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 24 Aug 2012, 18:08

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Nostalgji


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

32 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Thu 17 Jan 2013, 17:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
passion


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Mon 25 Feb 2013, 22:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
engjell


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

34 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 26 Feb 2013, 01:31

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
zemer

35 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 26 Feb 2013, 18:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
rrezatim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

36 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 26 Feb 2013, 18:37

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te dua

37 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Wed 27 Feb 2013, 20:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ndjenje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 01 Mar 2013, 18:31

luani

avatar
Administrator
Administrator
LOCKE

39 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sat 02 Mar 2013, 01:42

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shpirt

40 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sat 02 Mar 2013, 10:45

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
drita ime


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

41 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sat 02 Mar 2013, 15:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
syri im

42 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sat 02 Mar 2013, 18:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

43 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sun 03 Mar 2013, 07:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pasion ndjenj emocion


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

44 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sun 03 Mar 2013, 15:29

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
zemer

45 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sun 03 Mar 2013, 22:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
love


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

46 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Mon 04 Mar 2013, 14:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
tedua

47 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Mon 04 Mar 2013, 19:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
rrezatim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

48 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 05 Mar 2013, 20:55

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shkendije

49 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Wed 06 Mar 2013, 05:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mashtrus ndjenjash


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

50 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Thu 07 Mar 2013, 12:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
harrese

51 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 15 Mar 2013, 11:45

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tedua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

52 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 15 Mar 2013, 11:47

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
zemer

53 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 15 Mar 2013, 11:57

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
embelsire


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

54 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Wed 20 Mar 2013, 12:07

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
puthje

55 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Fri 22 Mar 2013, 05:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
zjarr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

56 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Thu 04 Apr 2013, 07:21

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mjalte

57 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Sat 06 Apr 2013, 06:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
embelsi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

58 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 23 Apr 2013, 07:39

luani

avatar
Administrator
Administrator
Ti Amo

59 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 23 Apr 2013, 11:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
zemer


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

60 Re: Vetem nje fjale dashurie... prej Tue 23 Apr 2013, 20:47

luani

avatar
Administrator
Administrator
locke

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons