Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Je VIZITOR? ateher kliko ktu. prej Wed 31 Aug 2011, 17:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie VIZITOR.
Ne ju falenderojm qe po vizitoni forumin ton dhe ju ftojm te gjithve qe te REGJISTROHENI, ju mirpresim te gjith shqipetareve kudo qe ndodheni ne mbar boten. Ne kte tem do tju tregojm me pak fjal se per cfar esht kategoria PER VIZITORET, ateher po filloj, kjo kategori esht vetem per ju pra kjo esht kategoria e vetme ne forum qe ju jep mundesin te postoni apo te hapni tema, ju ktu mund te na pyesni per gjerat qe nuk i kuptoni ne forum, mund te na beni vrejtje, mund te na beni sugjerime, mund te na beni pyetje etj pra ktu ju mund te na shkruani per cdo gje qe ka te bej me forumin, ndersa sa per kategorit e tjera ju vetem mund ti shini disa nga kategorit sepse nje pjes e kategorive jan vetem per antaret, pra qe te shohesh ato duhet te jesh i IDENTIFIKUAR, prandaj ne ju ftoj te REGJISTROHENI e te merni pjes ne te gjitha kategorit gjithashtu stafi i forumit nuk esht plotesuar ende dhe nese ju beheni aktiv ne shum shpejt do tju bejm pjes stafi. Ne kte kategori ne do tju tregojm shum e shum gjera te tjera qe kan te bejn me forumin dhe do tju ndimojm qe ta keni sa me te leht te hyni ne shoqerin ton, pra BASHKOHU DHE TI ME NE qe tja kalojm sa me bukur, JU MIRPRESIM TE GJITHVE.
Me Respekt nga Stafi i Forumit KUQ E ZI.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons