Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ka DISA kohë QE këngëtarja Drenusha Latifi NUK është shfaqur ne ndonjë φεστιβάλ, kjo për faktin se pjesa dërmuese e ελαστικών, sipasSAJ, NUK i vlerësojnë këngëtarët μου të βούρκο μου CMIME.Pavarësisht kësaj bindjeje, Ajo tanimë κ.α. vendosur të jetë pjesë e festivalit "Kënga Magjike", PASI ky është festivali "μου cilësor QE zhvillohet ne trojet shqiptare"."Është Ήρα e dyte QE Marr pjesë ne ΚΕΤΕ φεστιβάλ, por ka kaluar kohë e gjatë QE kur Kam vendosur të mos jem pjesë e ελαστικών. Tani pas një kohe të gjatë u riktheva përsëri po ne të njëjtin φεστιβάλ, ανά shkak se Vetem ky μου duket εγώ βούρκο dhe εγώ vlerësuar se sa të tjerët. Ne pjesën dërmuese të festivaleve mbretëron njohja dhe blerja e çmimeve dhe kështu QE NUK, μεταξύ άλλων, vlen të marrësh pjesë. Vazhdon Ndërsa për MUA «Kënga Magjike» të mbetet festivali μου prestigjioz ", është shprehur Drenusha.
Ne ΚΕΤΕ φεστιβάλ Drenusha κάνει të paraqitet μου një këngë të εκ νέου, tekstin e se cilës është δούκας e punuar Big Μπάστα, ndërsa kompozimin dhe orkestrimin κάνει ta realizojë Florent Boshnjaku. Sipas Drenushës, pjesëmarrja ne ΚΕΤΕ φεστιβάλ është mjaft domethënëse sepse përveç παραστάσεις Ajo arrin të promovojë edhe të një Projekt muzikor ri, raporton Πρότυπο.
"TE τους të drejtën NUK po hyj ne φεστιβάλ për të rrëmbyer ndonjë çmim, por Vetem për të përmbushur kërkesat e adhuruesve të mi dhe për të promovuar edhe një Projekt ri te. Uroj QE CDO Gje të shkojë ne suaza të normales ", κ.α. thënë bukuroshja.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa keng e bukur esht kenga Skaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons