Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 4]


1 Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 28 Aug 2011, 18:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Vendosni vetem titullin e kenges qe degjoni.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

91 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 12 May 2012, 16:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
g bani- te dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

92 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 08 Aug 2012, 15:07

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Like Chocolate - Maria Maria (LLP Radio Remix)

93 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 10 Aug 2012, 21:49

Sadia

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Adelina Ismaili-Ku ma ke

94 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 10 Aug 2012, 22:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ryan Sheckler & Taylor Swift - Need You Now


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

95 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 11 Aug 2012, 06:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ester Hoxha Ft. Noizy - Te urrej se te dua

96 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 11 Aug 2012, 14:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Stresi ft. Xheraldina - Lamtumire


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

97 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 11 Aug 2012, 14:17

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Rovena Ibrahimi - Lule mos me prek

98 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 11 Aug 2012, 14:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
B2N - Pa Ty Nuk Ka Ajer


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

99 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 11 Aug 2012, 15:18

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Samanta Karavello - Le te jete

100 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 18 Jan 2013, 06:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

101 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 25 Feb 2013, 19:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Boy-T FeaT KMC - " Me Fal Oj NeNe " [ Dedikim ]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

102 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 28 Feb 2013, 13:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
RONELA HAJATI & VISAR (SKILLZ)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

103 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 28 Feb 2013, 19:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Lil G ft Boy-T (Street Thugz) - Pa Ty


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

104 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 01 Mar 2013, 12:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

105 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 01 Jun 2013, 19:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bersi- Me mungon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

106 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 01 Jun 2013, 19:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bersi- Me mungon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

107 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 06 Jul 2013, 06:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
crazy girl-jepi gaz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

108 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 04 Aug 2013, 09:38

ekaterina

avatar
Antare i ri
Antare i ri
nino-theos

109 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 09 Sep 2013, 05:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons