Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 4]


1 Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 28 Aug 2011, 18:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Vendosni vetem titullin e kenges qe degjoni.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

61 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 24 Mar 2012, 15:15

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Fadil Zariqi - Ne zemer te mbaj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

62 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 24 Mar 2012, 15:19

Vizitor

avatar
Vizitor
I lutem kesaj zemre.................ANDI SHKOZA

63 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 24 Mar 2012, 15:20

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
XHEZA - Jeten m'a shkaterrove


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

64 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 29 Mar 2012, 07:24

Vizitor

avatar
Vizitor
Notis Sfakianakis ------Ena Gramma...

65 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 30 Mar 2012, 15:16

Kristi


Antar Special
Antar Special
Teuta Selimi - Pi raki

66 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 30 Mar 2012, 15:26

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
leo ferre- con tempo

67 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 30 Mar 2012, 19:18

Vizitor

avatar
Vizitor
I lutem kesaj zemre.................ANDI SHKOZA

68 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 30 Mar 2012, 20:08

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
toka a me articolo 31

69 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 30 Mar 2012, 20:31

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Young J ft.Mali-G & Omerta - Mesazh


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

70 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 05 Apr 2012, 18:48

Vizitor

avatar
Vizitor
HELLO...LIONEL RICHI

71 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 05 Apr 2012, 19:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bledi & Free Mc- Nuk Kthehem


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

72 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 05 Apr 2012, 20:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Νικος Μακροπουλος - Τιποτα δεν ειναι δεδομενο

73 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 14 Apr 2012, 15:24

Vizitor

avatar
Vizitor
Metallica - Nothing Else Matters

74 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 21 Apr 2012, 20:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
G-BANi - Telefonin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

75 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 26 Apr 2012, 15:13

Vizitor

avatar
Vizitor
I Want It That Way.....Backstreet Boys

76 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 10:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Somos El Mundo Por Haiti

77 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 10:39

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Piccolo grande amore di Claudio Baglioni.

78 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 10:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Vivo Per Lei Con Testo

79 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 11:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Egi ft. Sekondari - Nuk Mundem (Lyrics HD)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

80 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 11:00

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:Vivo Per Lei Con Testo

81 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 16:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Click-Clack ETS - Lind Pyetja ( New 2012 ) MIXTAPE VL.1


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

82 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 18:02

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ralvero, Dadz 'N' Effect - In My Bedroom (Original Vocal Extended)

83 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 18:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Klajdi Haruni - Mamica (Official Video, HD)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

84 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 18:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

Nick Kamarera & Alinka - Get A Life (Mama Yette)

85 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 18:57

Vizitor

avatar
Vizitor
Gigi D'alessio - Amore mio

86 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 18:59

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Alex Mica - Dalinda (Official Radio Edit)

87 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 29 Apr 2012, 19:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Forumi Kuq E Zi
dalin gjith muzikat qe kam futur un ne youtube


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

88 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 30 Apr 2012, 19:53

Vizitor

avatar
Vizitor
Gjithe bota jemi dy...

89 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 30 Apr 2012, 20:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nikos Vertis "an eisai ena asteri "


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

90 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 02 May 2012, 20:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Questo Piccolo Grande Amore - Claudio Baglioni

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons