Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1 Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 28 Aug 2011, 18:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vendosni vetem titullin e kenges qe degjoni.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 28 Aug 2011, 19:48

Vizitor

avatar
Vizitor
Nqs je yyll.

3 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Tue 30 Aug 2011, 19:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
VALTON KRASNIQI-VITET ME TE MIRA NE BARDH E ZI


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Tue 30 Aug 2011, 20:04

Altin


Antar Special
Antar Special
tuca neper male

5 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Tue 30 Aug 2011, 20:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
g bani- telefoni


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Tue 30 Aug 2011, 20:41

Vizitor

avatar
Vizitor
Shakira - Objection (Tango)

7 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Tue 30 Aug 2011, 21:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
stine ft samanta -- kam filluar te ndjej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 31 Aug 2011, 15:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Helena Paparizou - Baby It's Over

9 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 05 Sep 2011, 19:53

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Agroni - Zemra ime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

10 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 05 Sep 2011, 19:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Click Clack FT Xhoku _eTs_Diss_ShTeTi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 05 Sep 2011, 20:58

Vizitor

avatar
Vizitor
Alban Skenderaj - Vetem ty

12 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 06:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
diti g - Un te dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 10:04

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
Young J ft. Mali-G - Prape Te Dua

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

14 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Click Clack ETS ft Daniela - Bised dashurie


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Ata sy ,,,Alban Skenderaj

16 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:26

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
The Game, 50 Cent - Hate It Or Love It

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

17 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:26

Vizitor

avatar
Vizitor
Dashurise se shkuar

18 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:28

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
The Game ft Eminem - second chance

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

19 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:30

Vizitor

avatar
Vizitor
Toni Braxton - Un-Break My Heart

20 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Wed 07 Sep 2011, 17:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Click Clack .ft. G-MCD - Goca Me Do


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

21 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 09 Sep 2011, 10:51

Vizitor

avatar
Vizitor
ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝΕ-ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

22 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 09 Sep 2011, 17:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
The Dreams - Zeri i nenes


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

23 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Fri 09 Sep 2011, 20:51

Vizitor

avatar
Vizitor
Αντώνης Ρέμος-Κλειστά τα στόματα + Lyrics

24 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Mon 19 Sep 2011, 19:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
+355- ku e lam barin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

25 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 01 Oct 2011, 16:38

Vizitor

avatar
Vizitor
Παχάλης Τερζής - ''Δικαίωμα μου''

26 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sat 01 Oct 2011, 16:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Flori & Alketa - Merrme te fundit nate


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

27 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 02 Oct 2011, 09:36

Gentta

avatar
Princeshe
Princeshe
Mimoza Shkodra - Dallendyshe me krah te thyer

28 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 02 Oct 2011, 09:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
B2N- te kam ne mendje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

29 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Sun 02 Oct 2011, 16:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Alban Skenderaj...Ata sy

30 Re: Vendosni titullin e kenges qe degjoni. prej Thu 06 Oct 2011, 17:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ergys Shahu - Te kam ne mendje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons