Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 07 May 2011, 18:15

Altin


Antar Special
Antar Special
Un mendoj se femrat sna besojn dhe aq shum

2 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 07 May 2011, 18:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ato qe bien brenda kok e kem, te besoj edhe sikur ta din qe i genjen

http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 07 May 2011, 18:40

Vizitor

avatar
Vizitor
me se e sakte Sebastian

4 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sun 08 May 2011, 16:52

Milanisti

avatar
VIP
VIP
ne pergjithesi shum besim kan

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

5 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Mon 09 May 2011, 17:38

Vizitor

avatar
Vizitor
nje pjes kan shum

6 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 14 May 2011, 10:34

Vizitor

avatar
Vizitor
varet te tipi i personit po ne pergjesi po

7 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sun 15 May 2011, 07:24

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Aq besim sa dhe na ofrejne.

8 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sun 15 May 2011, 09:13

Shqiponjia


Nuk kan besim aspak mundohen te na bejne te kuptojne se ata kan besim po jan shum fallso ne ate qe thone sepse brenda tyre skan aspak

9 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Thu 19 May 2011, 14:40

Vizitor

avatar
Vizitor
disa kan shum, disa nuk kan fare

10 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Fri 20 May 2011, 13:18

Vizitor

avatar
Vizitor
une per vete dua ta besoj shume

11 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Wed 03 Aug 2011, 04:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kok e kem bien brenda te shkretat : :0q0: :


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Tue 22 Jan 2013, 14:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
un per vete skom besim hiccc...sic i thot ajo fjala
"Me e sigurt varka ne mes te oqeanit sesa vajza ne doren e djalit"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Fri 08 Feb 2013, 21:13

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kur te joshet ne doren e mashkullit

14 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 09 Feb 2013, 11:37

Almita

avatar
Antare i ri
Antare i ri
un kam besim sepse prania edhe shenjat e tij mtregojn se me do me shum secdo tjeter nbot

15 Re: Sa besim kan femrat te mershkujt prej Sat 09 Feb 2013, 14:36

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
besoni meshkujt se ndryshe nuk ben

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons