Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Winehouse nuk ka vdekur nga mbidozimi prej Thu 25 Aug 2011, 17:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Winehouse nuk ka pasur droga të paligjshme në gjak në momentin kur ka ndërruar jetë. Këtë e ka konfirmuar vetë familja e saj, duke u thirrur në “rezultatet e toksikologjisë”.
“Në organizmin e saj ka pasur alkool, por ende nuk është përcaktuar nëse alkooli i ka kontribuar vdekjes së Amyt”, thuhet në deklaratën e familjes.
Këngëtarja 27-vjeçare, e cila kishte luftuar me varësinë ndaj drogës dhe alkoolit për vite me radhë, u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Londër, më 23 korrik.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Winehouse nuk ka vdekur nga mbidozimi prej Thu 14 Feb 2013, 11:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si nuk e lan tgjoren te tretet e qet por vetem flasinnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons