Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Femra rrallë e ndryshon mendimin pas përshtypjes së parë dhe kanë tendencë të besojnë se kur bëhet fjalë për zgjedhje janë të pagabueshme edhe pse kjo gjë shpesh nuk është e vërtetë!
Femra, kur njoftohet me një mashkull, për të cilin mendon se se mund të jetë një partner potencial, harxhon vetëm tre minuta. Gjatë kësaj kohe ajo e vlerson pamjen e tij, shijen për veshje, dhe në të njejtën kohë e absorbon erën e tij, akcentin dhe vlerësimin e aftësive të tij si një bashkëshort potencial dhe baba.
Është interesante se femrat kuptojnë shpejtë, pas 30 sekondave, në qoftë se ai mashkull do ti konvenojë shoqërisë së saj, familjes dhe njerëzve për të cilin mendimi i tyre është shumë i rëndësishëm.
Hulumtimi i botuar në librin “Instinkt” i autorit Ben Keja, tregon se shumica e femrave besojnë se 180 sekonda janë të mjaftueshme për të vlerësuar se nëse para tyre qëndron mashkulli i vërtetë.
Gjithashtu u tregua se femrat shumë rrallë e ndryshojnë mendimin e tyre pas përshtypjes së parë dhe besojnë se janë të pagabueshme gjatë zgjedhjes së tyre. Femrat shpejtë i refuzojnë ata meshkuj të cilët janë të pasjellshëm me të tjerët, ata që nuk fitojnë mjaftueshëm ose në qoftë se vendosin se nuk kanë asgjë të përbashkët.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
kush e tha kete more aman

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shkrimi me siper e tha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
epo si meshkujt apo e femrave ju duhet nje partner qe tu pershtatet qoft edhe ne karakter apo edhe ne pamje te jashtme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons