Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te dua e te kam xhan...cfare ndryshimi ka? prej Sun 21 Aug 2011, 17:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Te dua e te kam xhan...cfare ndryshimi ka?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Kukulla vogel

avatar
Te dua i thua vetem dikujt kurse xhan shum personave.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne fillim thuet te kam xhan e pastaj kalon ne te dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
te dua do te thote se ke ndjenja te thella per ate person qe i thua
ndersa te kam xhan do te thuash se e do si person e ke qef

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
anarki-94 shkruajti:te dua do te thote se ke ndjenja te thella per ate person qe i thua
ndersa te kam xhan do te thuash se e do si person e ke qef
tamam Anark,,,je ne rruge te mire vazhdo

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ka qen tap ai ndaj ka qen ne rrug te mir hahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
ak-47 shkruajti:ka qen tap ai ndaj ka qen ne rrug te mir hahaha
aha edhe ai si mua more...mos ishim ne nje vend e se dinim..hahahaaa

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahahah mbase


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
prandaj me rrini veshet e nxehte mua eeeeeeeee
pse glosni keq per mua ju ???
ju kam shme xhan

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

10 Re: Te dua e te kam xhan...cfare ndryshimi ka? prej Tue 13 Sep 2011, 18:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
thuet te kam xhan pastaj thuet te dua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Te dua e te kam xhan...cfare ndryshimi ka? prej Tue 22 Jan 2013, 03:48

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te kam xhan e thua me gjith shpirt edhe me sinqeritet...ndersa te dua mund te thuash edhe per tallje
"ndonjeher me mjafton nje te kam xhan te sinqert...sesa nje te dua genjeshter"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12 Re: Te dua e te kam xhan...cfare ndryshimi ka? prej Sun 17 Feb 2013, 02:23

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te dua,dhe te dua seriozisht

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons