Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 9 e 9]


1 Kenga e momentit qe po degjoni prej Fri 06 May 2011, 13:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://kuqezi.albanianforum.net/

241 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 19:36

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ana Marjana shkruajti:
Kristina shkruajti:
SHUM E BUKUR KJO...
Te pershendes ty e te gjithe ne linje

242 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 19:36

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

243 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 19:37

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
SHUM E BUKUR KJO...
Te pershendes ty e te gjithe ne linje

flm shum se kyt keng e kam fiksim shum

244 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 19:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
SHUM E BUKUR KJO...
Te pershendes ty e te gjithe ne linje

flm shum se kyt keng e kam fiksim shum
po ashtu edhe une

245 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 19:47

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
SHUM E BUKUR KJO...
Te pershendes ty e te gjithe ne linje

flm shum se kyt keng e kam fiksim shum
po ashtu edhe une

246 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 05 May 2012, 20:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

247 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 06 May 2012, 14:40

SpOrTiStI

avatar
VIP
VIP
[You must be registered and logged in to see this link.]

248 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 06 May 2012, 14:43

Vizitor

avatar
Vizitor

249 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 06 May 2012, 16:23

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

250 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 07 May 2012, 20:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Per zemren time qe sot mungon..........

[You must be registered and logged in to see this link.]

251 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Wed 09 May 2012, 12:17

Vizitor

avatar
Vizitor

252 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Thu 10 May 2012, 19:43

SpOrTiStI

avatar
VIP
VIP
[You must be registered and logged in to see this link.]

253 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 12 May 2012, 16:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

254 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 15 May 2012, 13:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

255 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Wed 20 Jun 2012, 21:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

256 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 06 Aug 2012, 19:27

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]

257 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Wed 08 Aug 2012, 15:02

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

258 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 26 Aug 2012, 20:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

259 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 27 Aug 2012, 22:53

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

260 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 27 Aug 2012, 22:54

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

261 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 01 Sep 2012, 19:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

262 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 08 Sep 2012, 16:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[youtube][/youtube]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

263 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 08 Sep 2012, 16:48

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.]

264 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 08 Sep 2012, 22:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

265 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 10 Sep 2012, 18:14

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[youtube][/youtube]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

266 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 10 Sep 2012, 19:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

267 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Thu 13 Sep 2012, 17:25

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[youtube][/youtube]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

268 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Fri 18 Jan 2013, 05:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

269 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 25 Feb 2013, 19:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

270 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 09 Sep 2013, 05:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 9 e 9]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons