Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 9]


1 Kenga e momentit qe po degjoni prej Fri 06 May 2011, 13:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://kuqezi.albanianforum.net/

121 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

122 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:13

Vizitor

avatar
Vizitor

123 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
pse kjo kenge???

124 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:29

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
pse kjo kenge???
per dike ka shume kohe

125 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
pse kjo kenge???
per dike ka shume kohe
dhe e kujton tani ???nuk ben mire

126 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:31

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
pse kjo kenge???
per dike ka shume kohe
dhe e kujton tani ???nuk ben mire
ja dergoj ndonjer ne fb asaj e me kujtohet

127 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:38

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
pse kjo kenge???
per dike ka shume kohe
dhe e kujton tani ???nuk ben mire
ja dergoj ndonjer ne fb asaj e me kujtohet
as ne fb mose mba shoqe nese se ke me se me shume lendohesh ti

128 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:39

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
pse kjo kenge???
per dike ka shume kohe
dhe e kujton tani ???nuk ben mire
ja dergoj ndonjer ne fb asaj e me kujtohet
as ne fb mose mba shoqe nese se ke me se me shume lendohesh ti
une e heq ajo me ben

129 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:41

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
hahahahahhahaahah refuzoje ti

130 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 19 Mar 2012, 17:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

131 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 20 Mar 2012, 06:53

Vizitor

avatar
VizitorAdoro questa canzone !!!! la dedico ad una persona speciale !!!! ti amo !!

132 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 20 Mar 2012, 12:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

133 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 20 Mar 2012, 12:58

Vizitor

avatar
Vizitor

134 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Wed 21 Mar 2012, 17:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

135 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Thu 22 Mar 2012, 08:12

Vizitor

avatar
Vizitor

136 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Thu 22 Mar 2012, 11:41

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

137 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Thu 22 Mar 2012, 16:15

Vizitor

avatar
Vizitor

138 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 24 Mar 2012, 15:12

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

139 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 24 Mar 2012, 15:19

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

140 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sat 24 Mar 2012, 15:22

Vizitor

avatar
Vizitor
....e kam degjuar gjate gjithe udhetimit sot,,,pershendes cunat e forumit

141 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 25 Mar 2012, 11:01

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

142 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 25 Mar 2012, 19:12

Vizitor

avatar
Vizitor

143 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 25 Mar 2012, 19:49

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]

144 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Sun 25 Mar 2012, 19:57

Vizitor

avatar
Vizitor

145 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 26 Mar 2012, 11:42

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

146 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 26 Mar 2012, 18:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

147 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Mon 26 Mar 2012, 18:58

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

148 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 27 Mar 2012, 10:39

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

149 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 27 Mar 2012, 12:40

Vizitor

avatar
Vizitor

150 Re: Kenga e momentit qe po degjoni prej Tue 27 Mar 2012, 12:43

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 9]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons