Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Zëra rrëqethës nga Kozmosi që i ka regjistruar NASA [video]Kur mendojmë për gjithësinë, rëndom kujtojmë planetët, galaktikat dhe sisteme diellore e pak kush mendon edhe në aspektin tonik të tyre.

A është mundur fare që në gjithësi të ketë zëra të tillë?

Po. Ata ekzistojnë në kuptimin e vibrimeve elektromagnetike që pulsojnë nëpër gjatësitë e valëve.

NASA menduar se do të ishte e jashtëzakonshme të dëgjohen ata zëra, ndaj i ka shpikur instrumentet të cilët së pari i kanë shënuar kanë vibrimet elektromagnetike e pastaj ato i kanë shndërruarën zëra që i njeh veshi ynë, shkruan Damn, transmeton Koha. net.

Ja çfarë kanë regjistruar:

Zëri i Saturnit


Miranda (Sateliti i Uranit)
Neptun
Zëri i Tokës
Jupiteri
Unaza e Uranit
Zërat e Diellit


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons