Forumi Kuq E Zi
Sulmon policinë me gur, mamaja rreh të birin në rrugë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Sulmon policinë me gur, mamaja rreh të birin në rrugë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sulmon policinë me gur gjat protestes, mamaja rreh të birin në rrugë...


Sulmon policinë me gur, mamaja rreh të birin në rrugë Screen10

Nëna rreh të birin ne mes të rrugës. I maskuar me një kapuç të zi në kokë, një djalë i ri po përgatej për të hedhur gurë kundër policisë në një protestë, por ndalohe nga nëna e tij. Ajo e merr me shpulla, duke e nisur për në shtëpi.
Pamjet u transmetuan nga ABCNeës dhe po bëjnë xhiron e botës. Protestat në Baltimore shpërthyen pas vdekjes në komisariatin e policisë të një të riu me ngjyrë në rrethana të paqarta. Nga protestat e dhunshme deri tani janë arrestuar 200 persona, 15 ndërtesa janë djegur dhe mbi 144 makina.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons