Forumi Kuq E Zi
Fotografi të luanit para sulmit  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fotografi të luanit para sulmit  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fotografi të luanit para sulmit  Empty Fotografi të luanit para sulmit prej Sat 11 Apr 2015, 22:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Atif Saeed, një fotograf nga Pakistani, pati një takim shumë të rrezikshëm me një luan, por e bukura është se ai e kapi këtë moment me aparatin fotografik dhe arriti të shpëtonte prej mbretit të xhunglës.

Fotografi ishte duke ndjekur një luan në një kopsht zoologjik afër Lahores kur luani iu afrua atij sa hapë e mbyll në më pak se dhjetë metra, dhe fotografi e kapi këtë moment dhe me shpejtësi arriti të ikte duke u futur në veturën e tij.

"Unë isha duke menduar të fotografoj dhe pastaj të tregoj karakterin e luanit dhe mënyra e vetme për ta arritur këtë ishte t’i afrohem pak”, tha Saeed për Daily Mail.

"Unë isha ulur poshtë në tokë afër makinës sime e cila ishte me derë hapur. Pasi unë isha i ulur në tokë, ky gjest ja tërhoqi vëmendjen e tij dhe ai më shikoi mua si prenë e tij dhe mu vërsul me shpejtësi”.

“Pasi u futa në veturë unë fillova të qeshja, por kur tani e mendoj prapë këtë incidentin them se kurrë më nuk mund ta bëj, pasi ishte një takim shumë i afërt dhe frikësues." shtoi fotografi Atif Saeed.


Fotografi të luanit para sulmit  20150410


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons