Forumi Kuq E Zi
Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar

Grupi i tifozëve armenë “First Armenian Front” që pritet të përkrahin kombëtaren e tyre në ndeshjen ndaj Shqipërisë që zhvillohet në Elbasan Arena, kanë mohuar se do ta djegin flamurin shqiptar.

Në ditët e fundit ishte raportuar se tifozët armenë kanë bashkëpunuar me tifozët serbë dhe në ndeshjen që zhvillohet në Shqipëri do të djegin flamurin kuqezi, por një gjë e tillë është mohuar të enjten nga tifozët.

“First Armenian Front dëshiron të njoftojë se asnjëherë nuk ka bashkëpunuar me fansat serbë dhe asnjëherë nuk e kanë në plan të djegin ndonjë flamur në Shqipëri”, kanë njoftuar ata.

“Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar”, thuhet në njoftimin e tyre.  
koha.net

Tifozët armenë: Nuk janë të vërteta lajmet se ne do ta djegim flamurin shqiptar 20150310


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons