Forumi Kuq E Zi
Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi" Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi" Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi" Empty Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi" prej Wed 25 Mar 2015, 17:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi"

Hakerët serbë sulmojnë "Kuqezi" Kuqezi10


Duket se antishqiptarët janë trembur me suksesin e madh që po korr kënga me e re e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit, këngë e cila do jetë një himn i kombëtares shqiptare të futbollit. Hakerat serb janë aktivizuar për të penguar shpërndarjen e klipit nëpërmjet rrjeteve sociale dhe deri tani kanë arritur që "Facebook" ta trajtojnë linkun e këngës si link problematik.
Përmes një statusi të bërë në rrjetin social "Facebook" Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë lajmëruar fansat për këtë problem me këngën e tyre, e cila edhe pse ka pak ditë që është publikuar, klikimet janë të shumta.
"Nuk na ndal dot askush. Fluturon Shqiponja", shkruan në një postim këngëtarja.
"Jemi një Krenari dhe identitet Shqiptar
Të gjitha zemrat e shqiptarisë bashkuar...
Kuq e zi je ti, ti dhe ti"- shkruan Flori Mumajesi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons