Forumi Kuq E Zi
Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu Empty Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu prej Fri 20 Mar 2015, 20:50

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu polar

Deshi të shihte eklipsin, e sulmon ariu A6kDCS0MWOwEmKUeB4u3mtfJ7ZC8vCU1sQ-9KmJaq8OzrZMNEJU21tmFisHdTGg4CCGwpZ1XpLLdjetaSXVTD3GP-oMgoVc2dI1xjxdE3jUKCvSfWMD07bC_0yIZRA5Dwg

Një shtetas nga Çekia deshi të shihte eklipsin në Arktik, prej nga ky fenomen mund të shikohet më së miri, por ai përfundoi sy më sy me ariun polar që ishte shumë agresiv.

Mediet e huaja transmetojnë se një turist çek u sulmua sot nga ariu i bardhë në arkipelagun norvegjez Svalbard.

Ky sulm tregon rreziqet me të cilët dashamirët e astronomisë ndeshen në këto ujdhesa me dëshirë që ta shohin eklipsin sa më mirë, transmeton koha.net.

Në këtë vend kanë shkuar shumë njerëz për të shikuar eklipsin e të premtes.

Sulmi, nga i cili u lëndua turisti, ndodhi në ujdhesën Spicberg.

Ariu u vra menjëherë nga policia.

Në 40 vjetët e fundit në këtë lokalitet u regjistruan 5 sulme të arinjve të bardhë me epilog vdekjen.

E fundit ka ndodhur në vitin 2011 kur u mbyt një britanik 17 vjeçar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons