Forumi Kuq E Zi
Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Hakerat ruse vjedhin te dhenat e 5 mln llogarive ne Gmail  Gmail-password-hacked

Një grup i hakerave rusë ka sulmuar “Google” duke vjedhur 5 milionë të dhëna nga llogaritë e Gmail-it.


Lajmi ende nuk është konfirmuar nga motori më i madh i kërkimit, por ky informacion qarkullon në internet prej disa orësh. Për të konfirmuar këto thashetheme një forum rus ka publikuar një listë me emrat e përdoruesve dhe password-et e email-ve në Gmail.

Sulmi i hakerave është drejtuar kryesisht ndaj përdoruesve rusë. Në Rusi gjatë ditëve të fundit janë regjistruar sulme kundër shërbimeve postare elektronike të miliona abonentëve.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo listë përmban informacione të vjetra dhe jo të besueshme.

/ Top Channel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons