Forumi Kuq E Zi
Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Empty Sulmohet “website” i Kryeministrisë prej Wed 10 Sep 2014, 17:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sulmohet “website” i Kryeministrisë
Mëngjesin e së mërkurës, faqja online e Kryeministrisë është bërë prè e një sulmi nga hackerat të mbiquajtur “Redanons-Al”.

Edhe në momentet aktuale është e pamundur të kihet akses në versionin zyrtar, por tashmë është zhdukur mesazhi i publikuar nga hackerat, i cili ishte shoqëruar me disa pika.

Kryesisht, mesazhi i drejtohej shoqërisë civile për t’u angazhuar në protesta qytetare për një jetë më të mirë, një gjykatë më të drejtë, një mundësi arsimi të barabartë, si dhe kundër opozitës aktuale inekzistente.

Hackerat kanë falënderuar Prokurorinë, që urdhëroi arrestimin e guvernatorit Ardian Fullani.

Gjithashtu pati edhe thirrje kundër “presioneve” për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. / Top Channel

[center]Sulmohet “website” i Kryeministrisë  Kryeministri

Sulmohet “website” i Kryeministrisë  10668277735659087369


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons