Forumi Kuq E Zi
Horror real: Porosi nga fëmijët e Izraelit për fëmijët Palestinës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Horror real: Porosi nga fëmijët e Izraelit për fëmijët Palestinës Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Horror real: Porosi nga fëmijët e Izraelit për fëmijët Palestinës

Horror real: Porosi nga fëmijët e Izraelit për fëmijët Palestinës Screen-Shot-2014-07-29-at-9.36.55-PM-300x215

E tmerrshme, porosi nga fëmijët e izraelit per femijet palestines nëpërmjet mesazheve të shkruara në predha.

Te dashur femije, Palestinez , Arab ,Musliman ,

Vdisni me dashuri !

Tuajt ,
Femijet izraelit !

Keto mesazhe shkruhen nga femijet izraelit neper predha pa drojtje ne syt e gjith botes.
Nese nuk e njihni izraelin mos kerkoni shum rreth tij sepse besoj se keto foto qe qarkullojne te lira ne webside jane mjaftueshem per te treguar se izraeli eshte ai qe nuk njeh raca ,fe ,ligje ,kombe,gjini ,mosh por gjithashtu nuk njeh respekt , meshire, kufije ,mase apo turp .
Thjesht para izraelit ose ti do te nenshtohesh me perulesi ose mbi koken tende do te bien predha te tilla plot mesazhe dashurie .
Ky eshte shteti qe bota krijoj dekada me pare paditur se do te kthehej ne nje monster qe snjeh kufij para asgjeje !!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons