Forumi Kuq E Zi
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Empty Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve prej Sat 26 Jul 2014, 18:02

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet2


Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Ferma ku rriten krokodilë është një industri e vërtet fitimesh dhe, pa frikë, mund të konsiderohet si një ndër bizneset me të ardhura me gjashtë zero.

Ky lloj biznesi është shumë i diskutueshëm, por vazhdon të jetë ende i ligjshëm për tregun e brendshëm. Në Tajlandë, miniferma rrisin krokodilë dhe më pas i vrasin për të përdorur lëkurën e tyre për çanta, portofolë, rripa.

Shoqatat në mbrojtje të kafshëve protestojnë vazhdimisht kundër vrasjes së tyre dhe përdorimit të lëkurës nga industria e modës. / Top Channel

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet1

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet11

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet12

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet3

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet6

Tajlandë, ferma e rritjes së krokodilëve Krokodilet7


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons