Forumi Kuq E Zi
Bie avioni malajzian në Ukrainë me 295 vetë, vdesin të gjithë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Bie avioni malajzian në Ukrainë me 295 vetë, vdesin të gjithë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një avion i linjës malajziane MH17 me 295 vetë në bord është rrëzuar në Ukrainë, në afërsi të kufirit me Rusinë, është qëlluar me raketë tokë-ajër. Lajmi bëhet i ditur nga mediat ndërkombëtare sipas të cilave avioni Boeing-777 i linjës Amsterdam-Malajzi, kishte humbur kontaktet me kullën qëndrore, ndërsa mësohet se për pasojë të gjithë 280 pasagjerët dhe 15 anëtarët e ekuipazhit kanë gjetur vdekjen në aksident.

Anton Herashchenko, këshilltar i Ministrit të brendshëm të Ukrainës, tha për Associated Press se avioni ishte goditur nga një raketë në një lartësi prej 10.000 metrash.

Bie avioni malajzian në Ukrainë me 295 vetë, vdesin të gjithë 12908710

Një burim i Reuters shprehet se avioni u gjet duke u djegur në tokë, në pjesën lindore të Ukrainës, në afërsi të kufirit me Rusinë. Avioni pritej të hynte në hapësirën ajrore ruse në orën 17:20 sipas orës lokale, por kjo gjë nuk u arrit kurrë, shprehet një burim për agjensinë Reuters.

Ndërkohë separatistët rusë kanë mohuar çdo lidhje të tyre me këtë ngjarjes duke u shprehur se nuk ka në qenë ata që kanë qëlluar avionin pasi nuk kanë raketa që të godasin më shumë se 5000 metra lartësi, ndërkohë që avioni është goditur në lartësinë 10 000 metra mbi nivelin e detit.

Bie avioni malajzian në Ukrainë me 295 vetë, vdesin të gjithë 129081

Bie avioni malajzian në Ukrainë me 295 vetë, vdesin të gjithë 129084


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons