Forumi Kuq E Zi
20 persona plagosen rëndë nga breshëri Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
20 persona plagosen rëndë nga breshëri Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

120 persona plagosen rëndë nga breshëri Empty 20 persona plagosen rëndë nga breshëri prej Sun 13 Jul 2014, 19:47

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
20 persona plagosen rëndë nga breshëri Screen-Shot-2014-07-13-at-5.56.58-PM-300x163

Në Novosibirsk të Rusisë u plagosën 20 persona nga stuhia e madhe dhe breshëri që binte sa një top tenisi, njofton mediat ruse, transmeton opozita.com.

Moti ishte me diell dhe i ngrohtë ku temperatuarat arrtin 38 gradë celsius dhe afër lumit OB ku papritmas filloi stuhia e madhe duke rrënë edhe breshër.

Sipas zyrtarëve rusë, në qytet stuhia dhe breshëri ka shkaktuar miliona në dëmtim të pronës dhe të automjeteve.
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons