Forumi Kuq E Zi
Kujdesi prindëror i nënës panda  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kujdesi prindëror i nënës panda  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kujdesi prindëror i nënës panda  Empty Kujdesi prindëror i nënës panda prej Sun 29 Jun 2014, 19:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vizitorët në Kopështin Zoologjik të Sichuan-it në Kinë u bënë dëshmitarë të përkujdesjes prindërore të një nëne panda ndaj vogëlushit të saj. 

Fillimisht këto kafshë duket sikur nuk tregojnë interes për të vegjëlit e tyre, por menjëherë sapo “kuptojnë” se përse bëhet fjalë nisin përkujdesjen prindërore të pashkëputëshme.

Kështu ndodhi me pandan Qing-Qing në Qendrën e Mbrojtjes së Pandave “Bifengxia”. Turistët dhe kujdestarët e kopështit regjistruan pamjet e jashtëzakonshme ku në fillim duket sikur panda do t’i ngulë dhëmbët vogëlushit të saj; por mos u shqetësoni, goja e nënës së tij është vendi më i sigurtë dhe më i rehatshëm për pandan e sapolindur.
/ Top ChannelKujdesi prindëror i nënës panda  Panda1Kujdesi prindëror i nënës panda  Panda


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons