Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hajgare + 18 prej Sat 28 Jun 2014, 10:32

luani

avatar
Administrator
Administrator

2 Re: Hajgare + 18 prej Fri 30 Jan 2015, 20:02

luani

avatar
Administrator
Administrator

3 Re: Hajgare + 18 prej Sun 01 Feb 2015, 10:06

luani

avatar
Administrator
Administrator

4 Re: Hajgare + 18 prej Wed 17 Jun 2015, 19:26

luani

avatar
Administrator
Administrator
Nje grup shokesh po benin shaka me njeri tjetri, duke treguar barcoleta. njeri prej tyre tregohej si me i zgjuari. Keshtu qe shoket i thone , nese mundesh me i mbajt mend emrat e pese gureve te vegjel ketu mbi tavolin je vertet i zgjuar. Mi tregoni tha , se i mbaj si qke me te.
MIre i tha njeri fillojme:
guri i pare e ka emrin Han,
" i dyti " Hamadan,
" i trei " Gomri,
" i katerti " Menxi,
" i pesti " Aman he jarebi.
Pasi ja perseriti disa here ju drejtue : a i mban me nd po . Tani do te mbyllim veshet dhe do te pyesim me radhe per secilin gure si e ka emrtin, dhe keshtu bene , pasi i futen tapat ne veshe qe te mos degjonte asgje filluan ta pyesnin keshtu.
Njeri prej shokeve ven gishtin te guri i pare dhe i thote : - A e ke bythen e ftohte- Han pergjigjet duke menduar se i thot si e ka emrin ky guri.
per te dyti :- A e ke bythen e nxehte - Hamadan .
" tretin : - Kush te q.u. - Gomari pergjigjet,
" katertin:- A ta zuri - Menxi
" pestin : A ta pat enda- Aman he jarebi , u pergjigj ne mes te qeshurash te pa fund te shokeve.

5 Re: Hajgare + 18 prej Fri 19 Jun 2015, 11:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Hajgare + 18 prej Sun 21 Jun 2015, 13:12

Webmasteri Shqiptar

avatar

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons