Forumi Kuq E Zi
Fitoi bastin me te cuditshem ne bot Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fitoi bastin me te cuditshem ne bot Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fitoi bastin me te cuditshem ne bot Empty Fitoi bastin me te cuditshem ne bot prej Wed 25 Jun 2014, 18:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fitoi bastin me te cuditshem ne bot 10492138_421915917951458_7280318068900252375_n

FITOI BASTIN ME TE CUDITSHEM NE BOTE!

Një bastvënës ka fituar bastin më të çuditshëm të këtij Botërori. Para ndeshjes Uruguai -Itali, një shtetas norvegjez, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, ai ka vënë bast se Luis Suarez do të kafshoje ndonje prej lojtareve te Italise.
Me vetem 5 euro, norvegjezi ka fituar 600 euro. Shanset qe kjo te ndodhte ishin 175/1, mirepo ai megjithate kishte vendosur ta vinte kete bast. 
Dhe keshtu ndodhi, Suarezi u pa teksa kafshoi Giorgo Chiellinin. Ky nuk eshte rasti i pare qe Suarez kafshon nje lojtar, pasi ai e ka bere kete edhe here te tjera.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons