Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vdekja misterioze e Schneiderit dhe zhdukja e dosjes së tij për UFO-t (Video)

Philip Schneider ishte gjeolog dhe inxhinier i Qeverisë amerikane, i përfshirë në ndërmarrjen e eksplodimeve nëntokësore që ishin të nevojshme për ndërtimin e bazave të nëndheshme ushtarake, si dhe të bazave të nëndetëseve për Ushtrinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Portali ufosightingsdaily.com, transmeton Telegrafi, sot publikoi një shkrim për të, meqë thuhet se ishte personi i vetëm që ka mbijetuar “luftën famëkeqe njerëz-jashtëtokësorë” në Dulce dhe Los Alamos, ku 66 agjentë dhe punonjës të qeverisë amerikane humbën jetën (gusht 1979).

Në dy vitet e fundit të jetës së tij ai dha leksione në lidhje me informacionin e klasifikuar, përfshirë edhe UFO-t.

Schneider u gjet i vdekur në banesën e tij më 17 janar 1996. Ai ishte vrarë, ashtu si partneri vite më parë, e që njëjtë si ky hulumtonte UFO-t. Të gjitha dokumentet, fotot dhe videot që i kishte në posedim e që synonte t’i bënte publike, u zhdukën nga apartamenti i tij. /Telegrafi/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons