Forumi Kuq E Zi
Horror në një spital në Rio de Janeiro  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Horror në një spital në Rio de Janeiro  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Horror në një spital në Rio de Janeiro  Empty Horror në një spital në Rio de Janeiro prej Tue 15 Apr 2014, 13:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Horror në një spital në Rio de Janeiro

Horror në një spital në Rio de Janeiro  Brazil

Policia ka gjetur trupat e pajetë të 40 foshnjeve të sapolindura në morgun e spitalit universitar "Pedro Ernesto" në Rio de Janeiro të Brazilit, disa prej të cilave të harruara prej një kohe të gjatë, bëjnë të ditur autoritetet vendase.

Menjëherë janë nisur hetimet për të hedhur dritë mbi rastin.
‘Ishte një pamje si në filmat horror”, tha prokuroria Ana Cristina Huth Macedo të hënën për AFP.

Trupat e fëmijëve, të cilët kanë lindur të pajetë, nuk janë marrë nga prindërit e tyre, ky nuk është një problem i yni, por një problem shoqëror, tha drejtori i spitalit.

Deri tani prokurorët kanë identifikuar vetëm 15 prej trupave të pajetë, ndërsa po punohet për të gjetur edhe prindërit e tjerë të cilët kanë braktisur foshnjet e tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons