Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbulohet dosja shokuese e NSA: Në krye të SHBA-ve, qeveri hije e drejtuar nga alienë
“Në krye të Shteteve të Bashkuara është një qeveri hije e drejtuar nga alienë”. Deklarata lëshohet nga Agjencia e lajmeve “Fars News”, një organ zyrtar i Teheranit.
Burimet? Dokumente të National Security Agency-Central Security Service (NSA/CSS) që i ka siguruar Fars News nga Edward Snowden. Agjencia pohoi se ky ishte një dokument i klasifikuar si sekret në nivel të lartë konfidencialiteti.
Shtetet e Bashkuara janë udhëhequr që nga viti 1945 nga një “qeveri hije” e alienëve dhe për më tepër naziste.
Fars News ka publikuar një dosje për ekzistencën e një Qeverie Hije të drejtuar nga alienë dhe se Presidenti Barak Obama është peng i tyre.
“Që nga viti 1945 SHBA ka një “qeveri hije” të drejtuar nga UFO-t, fshehur në një bazë në Nevada dhe Barak Obama është peng i tyre. Për më tepër, këta janë të njëjtat qenie jashtëtokësore që kanë drejtuar Gjermaninë naziste. Për të qenë më të saktë, Shtëpia e Bardhë e llojit të tretë është e vendosur në afërsi të Nevada dhe në të kaluarën është menaxhuar nga Gjermania e Adolf Hitlerit”, – citon Fars News dokumentin e NSA.
Fars News shkruan se të gjithë tifozët e komploteve aliene dhe bazave aliene të nëndheshme kishin dëgjuar tashmë për të ashtuquajturin “Pakti faqezi” ndërmjet Qeverisë Hije dhe asaj amerikane.
Vite më parë, kur Dr Bob Lazar (fizikant bërthamor), i cili punonte në Area 51 – S4 Groom Lake në Nevada, fliste për bashkëpunimeve dhe komploteve midis alienëve dhe amerikanëve dhe se ato fshinin avion jashtëtokësor brenda të njëjtës bazë nëntokësore të Area51 – S4.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons