Forumi Kuq E Zi
Të qethesh si lideri  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Të qethesh si lideri  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Të qethesh si lideri  Empty Të qethesh si lideri prej Wed 26 Mar 2014, 18:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Të qethesh si lideri
Të qethesh si lideri  Lideriqethja

Ashtu si cdo fushë tjetër e jetës, regjimi në Korenë e Veriut kontrollon edhe pamjen e njerëzve duke u diktuar atyre jo vetëm veshjen, por edhe modelet e prerjes së flokëve.

Por ndërsa në kohën e të atit, Kim Jong il lejoheshin 10 modele flokësh të vendosura me foto në çdo floktore, me ardhjen në pushtet të të birit të tij, Kim Jong un gjërat janë thjeshtuar. Për të gjithë meshkujt që e kanë të vështirë të zgjedhin modelin e përshtatshëm për të prerë flokët e tyre, tashmë alternativa është vetëm një; ajo e "Liderit të Dashur".

Sipas mediave aziatike, Kim Jong un ka urdhëruar ndalimin e të gjitha modeleve të flokëve për meshkujt studentë në Penian, përvec modelit të tij, që është i detyrueshëm për të gjithë.

Modeli i tij është prerja shkurt anash dhe pas koke dhe më të gjatë në pjesën e sipërme, një model i përdorur gjërësisht në perëndim në mesin dhe fundin e viteve 1990, ndikuar masivisht nga bandat muzikore të kohës, vecanërisht nga “Backstreet Boys”. / Top Channel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons