Forumi Kuq E Zi
Pamja e re per forumin 2014 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Pamja e re per forumin 2014 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Pamja e re per forumin 2014 Empty Pamja e re per forumin 2014 prej Fri 07 Mar 2014, 20:08

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie miq Smile


Kemi koh pa e ndryshuar pamjen e forumit dhe ka filluar te na merzitet paksa kjo pamje qe ka aktualisht :Dkshu qe vendosa ti jap forumit nje tjeter pamje, aktualisht po punoj per pamjen e re, sapo te jet gati do ta vendosim ne forum Smile...


Uroj qe pamja e re qe do te vendosim tju pelqej sadopak Wink
Per te gjith ju qe keni ndonje sugjerim mund te ma thoni me posht, pres mendimin e te gjithve...

Kalofshi sa me bukur ne forum...Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Sat 21 Feb 2015, 19:15, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Pamja e re per forumin 2014 Empty Re: Pamja e re per forumin 2014 prej Fri 14 Mar 2014, 18:08

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mka pelqu me shum forumi kur isha rregjistru nfillim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Pamja e re per forumin 2014 Empty Re: Pamja e re per forumin 2014 prej Fri 14 Mar 2014, 21:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e mbaj ment ca pamje ka pasur ateher, po ca do pamje qe te ket pasur, nuk mund ta le gjith kohes te njejten gje se behet e merzitshme...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Pamja e re per forumin 2014 Empty Re: Pamja e re per forumin 2014 prej Mon 17 Mar 2014, 15:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ke tdrejt po ateher ka qen shum e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Pamja e re per forumin 2014 Empty Re: Pamja e re per forumin 2014 prej Mon 17 Mar 2014, 18:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nqs nuk perton ma pershkruaj pak ne pm dhe do mundohem ta perafroj Very Happy


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons