Forumi Kuq E Zi
Kriza e detyroi SHBA-në të heqë dorë nga Antarktida Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kriza e detyroi SHBA-në të heqë dorë nga Antarktida Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kriza e detyroi SHBA-në të heqë dorë nga Antarktida
Kriza e detyroi SHBA-në të heqë dorë nga Antarktida 7RIA-504497-Preview
Zëri i Rusisë Programi amerikan i Antarktidës do të reduktohet deri në minimum.

Stacionet kërkimore të SHBA-së në Antarktidë janë të detyruara të pezullojnë përkohësisht studimet për shkak të krizës buxhetore, thuhet në një deklaratë të Fondacionit Kombëtar të Shkencës të SHBA-së.

Siç njoftuan në Fondacion, në muajt e ardhshëm do të ndalohet zhvillimi i të gjitha studimeve, të cilat nuk ndikojnë në garantimin e sigurisë së njerëzve dhe ruajtjes së pronës shtetërore.

Në deklaratë vihet në dukje se "reduktimi i programeve, të cilat janë planifikuar përgjatë shumë vitesh, është një ngjarje e pashembullt dhe tragjike".


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons