Forumi Kuq E Zi
Ky është arkiepishkopi hero, i cili mbrojti ushtarët ukrainas nga specialët rusë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ky është arkiepishkopi hero, i cili mbrojti ushtarët ukrainas nga specialët rusë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Shokojnë pamjet e arkiepishkopi te ukrainas ndërsa rrezikoi jetën për të mbrojtur ushtarët ukrainas.

Sipas James Mate, producent i ITV, në bazën ushtarake të ushtrisë së Ukrainës në Perevalne të Krimesë, që ndodhet e rrethuar nga forcat speciale të ushtrisë ruse dhe komandot speznast, Arkiepishkopi Klimis, qëndron heroikisht çara portës hyrëse të repartit ushtarak, duke rrezikuar dhe jetën e tij.
Deklaron pa frikë për kamerat dhe gazetarët: “Nuk tërhiqem, do të mbroj kopenë time”!

Ky është arkiepishkopi hero, i cili mbrojti ushtarët ukrainas nga specialët rusë Thumb_250x150


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons