Forumi Kuq E Zi
Lajm i fundit: Dezerton dhe brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, i bashkohet Rusisë (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lajm i fundit: Dezerton dhe brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, i bashkohet Rusisë (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Lajm i fundit: Dezerton dhe brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, i bashkohet Rusisë (video) Thumb_250x150

Burime të fundit nga agjencitë e huaja, bëjnë me dije se dhe brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, në Krime ka dezertuar dhe i është bashkuar Rusisë!

Brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, ndodhet në Sevastupoli të Krimesë. Kjo brigadë përfshinë në armatën e saj ajrore 39 avion MiG-29, 4 avion stërvitje L-39 dhe 11 helikopter të gjeneratës së re, MiL MI-24 Hind.
Ndërkohë pak më parë situatës i kishte paraprirë një super operacion special i ushtrisë së Rusisë me forcat speciale të cilat mund të pushtonin aerodromin dhe ta merrnin të nën kontroll si deh depot e armatimit.

Burime nga Ukraina bëjnë me dije se udhëheqja e aerodromit ushtarak ka dezertuar, dhe ky ka qenë shkak kryesor që aerodromi ra në duart e rusëve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons