Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 UFOt e Kaikoura-s prej Sun 23 Feb 2014, 13:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
UFOt e Kaikoura-s


Ne vitin 1987, nje seri raportimesh per UFO u mblodhen neper Hemisferen Jugore. Ne te njejten kohe, drita te cuditshme u raportuan ne kodrat ne ulta te Zelandes se Re te cilet sollen zhdukjen e disa deleve dhe kafsheve te tjera. Nje oficer ne bazen militare te Blenheim-it ishte deshmitar i ketyre dritave dhe kontakoi kontrollin e trafikut ajror, te cilet e kishin kapur kete sinjal edhe ne radar. Rreze dritash te projektuara ne det, u raportuan ne polici nga nje numer i madh banoresh.
Nje avion transporti u ngrit ne ajer dhe pak minuta me vone raportoi te njejtat projektime ne det dhe drita te pashpjegueshme ne qiell. Dritat qe u gjurmuan nga pajisjet shkencore treguan se objekti levizte me nje shpejtesi 1.930 km ne ore. Gjate periudhave te ndryshme te asaj nate, u regjistruan vazhdimisht pamje nga nje fenomen i tille. Ai i filmoi, dhe keto filmime mund t’i shihni edhe ne video.
Kjo ishte e njejta nate kur u zhduk piloti Australian Frederick Valentich qe ishte ne fluturim, fjalet e fundit te te cilit ishin: “Qellimet e mia jane - ah – te shkoj ne Ishullin King – ah – Melburn. Eshte nje avion qe po rri pezull siper avionit tim perseri. Po rri pezull dhe nuk eshte avion.”


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons