Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Binjaket Pollock prej Sun 23 Feb 2014, 13:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Binjaket Pollock

Pavaresisht nese besoni apo jo re rimisherimi, ky tregim eshte mjaft i cuditshem. Ne vitin 1958, Gillian dhe Jennifer Pollock ishin dy binjake te sapolindur. Dy vjet me pare, dy motrat e tyre (binjake edhe ato) kishin humbur jeten nga nje perplasje me makine. Gillian lindi me te njejtat shenja lindjeje si e motra dhe shume shpejt te dy femijet filluan te shfaqnin aspekte perkatese te motrave te tyre te vdekura, qe nuk kishin nga t’i dinin.
Per me teper, binjaket e rinj e njohen shtepine ne te cilen kishin jetuar me pare prinderit me dy vajzat e tjera, dhe ishin te afte te identifikonin lodrat qe i perkisnin respektivisht seciles nga binjaket e vdekura. Edhe me dritherues eshte fakti se te dy binjaket e rinj mund te pershkruanin me detaje reale me vone, faktet qe cuan ne aksidentin fatal te motrave te tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons