Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Monstra e Londres prej Sun 23 Feb 2014, 13:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Monstra e Londres

Ne vitet e vona te shekullit te 18-te, 30 raportime u bene ne Londer per nje monster qe i ndiqte grate ne errsire dhe i sulmonte duke i prere me thike fustanet e tyre dhe ndersa i shante dhe ulerinte, u hidhte lule artificiale ne fytyre. Ai u be i njohur si ‘Monstra e Londres, sepse midis terrorit qe perhapi, kapja e tij do t’i sillte personit ‘hero’ 100 paund shperblim.
Ne ate kohe, nje burre i quajtur Rhynwick Williams u akuzua per keto krime sepse u perpoq te therrte me thike te fejuaren e tij dhe prodhonte lule artificiale. Pervecse e bene fajtor pa prova, ai u akuzua dhe u bajt 6 vjet ne burg. Nuk dihet nese monstra ishte i vertete apo thjesht nje rast histerie, por ndoshta mund te kete ekzistuar ne formen e Williams-it.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons