Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Keshilli it e 9-ve prej Sun 23 Feb 2014, 13:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Keshilli it e 9-ve


Keshilli i te Nenteve eshte nje keshill i supozuar qe mbledh se bashku qenie teper te evoluara qe kontrollojne Token dhe gjallesat e saj. “Tom”, qe eshte identifikuar me Perendine Egjiptiane Atum, supozohet se eshte zedhensi i ketij keshilli, nderkohe qe 8 te tjeret jane te lidhur me 8 zotat me te medhenj egjiptian. Besohet se keta te 9-te kane ‘mbjelle’ njeriun mbi toke (duke krijuar teorine paralele te idese se origjines nga alienet te njerezve.)
Nje nga ata njerez qe e mbeshtesin kete teori eshte Andrija Puharich i cili u perfshi ne programin e kontrollit te mendjes MKULTRA (program i ndermarre nga CIA). I punesuar si studiues dhe kerkues shkencor nga CIA, ai ishte pergjegjes per kerkimin e substancave qe shqetesonin vetedijen, me ilace, drogera, shpelarje truri dhe hipnoza.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons