Forumi Kuq E Zi
CFARE ESHTE ANDROID? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
CFARE ESHTE ANDROID? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1CFARE ESHTE ANDROID? Empty CFARE ESHTE ANDROID? prej Sat 22 Feb 2014, 20:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Android eshte nje sistem operativ ashtu si Windows, Mac, Linux apo te tjere. Kerneli (berthama) i ketij sistemi eshte i bazuar ne Linux. Android eshte krijuar nga Google dhe eshte i dedikuar per paisje me touchscreen si smartphone apo tablet.

Historia e tij nuk eshte shume e gjate por perhapja e tij ka qene e menjehershme. Vetem ne disa vite Android ka arritur te dominoje tregun.

Nje paisje me sistemin operativ Android mund te navigoje ne internet, shikoje video, te shkruaje email, luaj lojra dhe te beje pothuaj te gjithe veprimet e nje kompjuteri.

CFARE ESHTE ANDROID? Androi10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons