Forumi Kuq E Zi
Stephen Hawking: "Gratë janë një mister i plotë" Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Stephen Hawking: "Gratë janë një mister i plotë" Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Stephen Hawking: "Gratë janë një mister i plotë" Pr-stephen-hawking


Profesor Stephen Hawking, fizikanti i shquar në fushën e kozmologjisë kuantike të transformuar të kuptuarit tonë të gjithësisë, e thënë ndryshe, ka pranuar se ai me të drejtë është i habitur nga seksi.

Pavarësisht i njohur si shkencëtari më i famshme në botë, Profesor Hawking ka zbuluar se ai, si shumë burra të tjerë, shpenzon shumë nga koha e tij duke menduar për gratë.
Në një intervistë për revistën "New Scientist", për të shënuar ditëlindjen e tij të 70-të të dielën, më 8 janar, ai u pyet: "Çfarë mendoni gjatë ditës?" në të cilën ai u përgjigj:
"Gratë, ato janë një mister i plotë.."
Artikulli do të publikohet, në një simpozium, për nder të tij, në Universitetin e Kembrixhit të dielën.
Ngjarja, e quajtur Shteti i Universit, do të organizohet nga Qendra për Teori Kozmologjike, si eveniment i rëndësishëm dhe kujtim për ditëlindjen e tij.

Profesor Hawking u diagnostikua me sëmundjen "motor neurone" në moshën 21-vjeçare dhe pritej që ai të jetojnte vetëm për disa vjet. Në vend të kësaj, ai sfidoi pritjet dhe gëzonte një karrierë të shquar.
Motor neurone, i njohur gjithashtu si MND, është një sëmundje degjenerative që dëmton sistemin nervor dhe muskujt.
Shkalla e gjendjes së Profesor Hawking, ka detyruar atë, të komunikojë me twitching (dridhje) faqen e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons