Forumi Kuq E Zi
Rusët kërkojnë eshtrat e Hitlerit, duan ta klonojnë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rusët kërkojnë eshtrat e Hitlerit, duan ta klonojnë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Rusët kërkojnë eshtrat e Hitlerit, duan ta klonojnë Adolf-10

Rusët do klonojnë Hitlerin...! Kjo është vetëm një pjesë e teksteve që këto ditë u paraqitën në gazetat ruse.

Agjencia e lajmeve ruse "Ria Novosti" bëri me dije se një grup hulumtuesish vendas kanë nisur një ekspeditë në liqenin Vostok, i cili mendohet se ka ekzistuar që parë 20 milionë vjetësh në akullnajën e Antarktik.

Ekspedita sipas shkencëtarëve rusë ka për qëllim zbulimin e formave të reja të jetës dhe grumbullimin e të dhënave për kohën e para epokës së akullit.

Por, sipas sipas agjencisë ‘Ria Novosti’, operacionet zyrtare janë një mbulesë pas së cilës zhvillohet kërkimi për bazën e fshehtë naziste e cila gjendet në këtë rajon, ku mendohet se gjendet edhe kufoma e Adolf Hitlerit dhe të bashkëshortes së tij Eva Braun.

Pohimet i argumentojnë me deklaratën zyrtare të admiralit nazist Karl Denic, dhënë në vitin 1943 nga e cila vërehej se poli jugor fsheh një mister të vjetër të paktën 70 vjet. Sipas arkivave ushtarake gjermane, disa muaj pas kapitullimit të Gjermanisë në vitin 1945, një nëndetëse gjermane arriti në polin jugor, ndërsa ekuipazhi bëri shpellë në të cilën gjoja fshihen disa kuti me relikte të ndryshme të Rajhut të Tretë.

Qëllimi i fundit i nazistëve ishte ruajtja e materialit gjenetik për liderin e dikurshëm famëkeq fashist që të klonohet dhe të lindte përsëri, dhe mesa duket këtë amanet të fundit nazist duan ta vënë në jetë rusët.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons