Forumi Kuq E Zi
Perse te lidheni me vajza qe pelqejne te lexojne? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Perse te lidheni me vajza qe pelqejne te lexojne? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Perse te lidheni me vajza qe pelqejne te lexojne? Vajza_10

E dini ç’do të thotë fjala "librobikulariste"? Është personi i gjinisë femërore që ka dëshirë të lexojë libra. Shumicës me femrën e këtillë u duket e pamundshme që të krijojnë lidhje. Mirëpo, nuk janë të vetëdijshëm se sa gabojnë.
Këto janë ato karakteristika të mira të cilat i kanë adhurueset e librave:
Janë argëtuese - Nëse dëshironi që të kaloni kohën me dikë deri në fund të jetës, ju nevojitet dikush i cili është kompleks dhe i cili di të mendojë. Dikush i cili nuk është i parashikueshëm dhe i cili nuk është e lehtë që "t’i lexohen mendimet".
Pranë personit të tillë ju do të jeni i popullarizuar në shoqëri
Në situata sociale do të bindeni edhe vetë që pikërisht shkëlqejnë gjithmonë ata njerëz të cilët kanë njohuri për ndonjë fushë apo dukuri.
Nuk ka kërkesa të mëdha - Femrës së tillë stolitë dhe bizhuteritë nuk i janë të rëndësishme, gardëroba apo veturat e shtrenjta. Ajo, po sikur personazhet e adhuruara të librave, e kupton se ç’është e rëndësishme në jetë.
Është e pavarur - Ajo nuk dëshiron të jetë gjithë kohën me partnerin e vet. Edhe asaj i nevojitet kohë për veten e vet.
Ka qëndrim - Dama e cila e ka pasion leximin e di kuptimin e jetës dhe nuk merret vetëm me gjëra të imëta. Ajo do të dijë të edukojë fëmijët tuaj, të marrë vendime të drejta në situata krize.
Di t’i shfaqë emocionet - Femra e cila dëshiron të lexojë do të dijë t’ju sqarojë shumë konkretisht se si ndihet në momentin e caktuar, madje, nëse e sheh të nevojshme, edhe me nuanca subtile.
Ajo është seksi - Femra e cila lexon për dashurinë dhe seksin i di të gjitha dhe gjithçka. Mos u befasoni nëse ju ofron diçka që ju duket e pakëndshme. Vetëm dorëzohuni dhe realizojani fantazinë. (Express)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons