Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 4]


$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Mes erresires dhe heshtjes se kesaj nate... ...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
enderroj ne hene

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:me flihet gjum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shkruaja per dashurine

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
dua tputh ate edhe pse e kam larg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
me mori gjumi

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mendoj per te


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
me paraftyrohesh

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mbulohem mir nen jorgan edhe qendroj me imazhin tenddd


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mundohem te futem nen jorganin tend

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qaj per ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mbeta vetem

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qaj per tyyyy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do te ndritnim ne dy

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
bej serennnat per ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
pres qe ti te vish,
te marre perdore ,
te puth ne buze ,
e te qeras me akullore.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Serish Kjo Largesi Me Ngelet Nenderrime
Te Pakten E Di SE veq Aty Te Shoh Mi Jeta iME


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
qiellin sodis,
nje yll vezullues,
ne kahun tuaj leviz
ndalu pak...
i them ,
-me merr nje porosi,
nje puthje te embel ,
dergoj per ty,
ndaj kur yllin shikon,
qe kalon andej,
zgjat buzet e tua ...
dhe puthjen merr!!!

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
degjoj muziken ton tpreferuar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do ja fus gjumit per shtat pal qefe


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
thjesht qaj nen heshtje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
Edhe kjo nje zgjidhje ka,
po te vinje ti erresire nuk ka,
se ti je hene e une jam ylli,
heshtjet e nates e thyn agimi...

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qaj me ngasherim se me ndan nga ti shpirti im


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mbeta pa gjume

luani

avatar
Administrator
Administrator
qendroj ne verand duke pritur te vish sa me pare e dashur !

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Cdo gje qe kam,dua te jete vetem e jotja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
prozenca jote do thyente erresiren,
zemra jote si prozhektor do bente drite ,
heshtje sdo kishte kjo nate ,
nuk do kishim gjum gjer ne agim,
do ishte nata me e shkurt ne vit,
nje nate per tu mbajtur mend gjate ,
ku dy zemra,du shpirtera dy buze,
do rrokeshin bashke .

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjendem e rrethuar nga mendimet x ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
perpiqem qe erresiren dhe heshtjen me i thy,
naten me bere dite e heshtjen lumturi,
por me duhet nje dor t'me ndihmoj ,
e kjo dore je vetem ti .

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
RRI NTEREZINN TIME


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
ndez gjeneratorin per te bere drite
dhe mp3 per te degjuar muzike.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons