Forumi Kuq E Zi
Pastrueset zbulojne 280 shufra floriri me vlere 1.17 mln paund Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Pastrueset zbulojne 280 shufra floriri me vlere 1.17 mln paund Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pastrueset zbulojne 280 shufra floriri me vlere 1.17 mln paund Pastru10

Pastrueset zbulojne 280 shufra floriri me vlere 1.17 mln paund

Në banjën e një avion, pastrueset kanë gjetur 280 shufra floriri, të cilat kapin një vlerë monetare prej 1.17 milionë paund. Avioni në të cilën është bërë një zbulim i tillë ndodhej në një aeroport në Bangladesh, raporton "Daily Mail". Forca të armatosura kanë mbërritur në bordin e avionit që udhëtoi nga Dubai në Hazrat. Aeroporti Ndërkombëtar i Dhaka-s ka bërë të ditur se bëhet fjalë për një sasi prej 32 kg flori. Vetëm gjatë tetë muajve të fundit janë sekuestruar më shumë se 100 shufra floriri me peshë rreth 300 kg në këtë aeroport.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons