Forumi Kuq E Zi
Arratiset nga burgu për të shkuar tek dentisti! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Arratiset nga burgu për të shkuar tek dentisti! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Arratiset nga burgu për të shkuar tek dentisti! 14598710


Arratiset nga burgu për të shkuar tek dentisti!

Një i burgosur ka ikur nga burgu suedez për të realizuar një kontroll dentar para se ti ridorëzohej forcave të policisë, ku më pas u përball me zgjatjen e dënimit me një ditë.

I burgosuri ishte arratisur në fillim të nëntorit nga burgu i Oestragaardit, në jugperëndim të Suedisë, dy ditë para datës së përfundimit të dënimit të tij me burg, “sepse kishte dhimbje dhëmbësh dhe donte të bënte një kontroll tek dentisti i tij personal”, njoftuan burimet zyrtare të burgut, transmeton BW. 

Me të mbaruar vizitën mjekësore tek dentisti ai u dorëzua tek forcat e policisë. I dënuari 51- vjeçar ishte ankuar për dhimbje dhëmbësh tek zyrtarët e burgut, katër ditë para arratisjes nga ndërtesa, e cila nuk ndodhej nën masa rigoroze të sigurisë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons