Forumi Kuq E Zi
A Ka Vdekur Më Të Vërtetë Paul Walker ? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A Ka Vdekur Më Të Vërtetë Paul Walker ? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1A Ka Vdekur Më Të Vërtetë Paul Walker ? Empty A Ka Vdekur Më Të Vërtetë Paul Walker ? prej Mon 02 Dec 2013, 16:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A Ka Vdekur Më Të Vërtetë Paul Walker ? Paulwa10Aktori I filmit “Fast and Furious”  Paul Walker , është raportuar I vdekur në moshën  40 vjeçare, në një aksident me makinë natën e së shtunës. Deri  më tani, edhe pse , shumë media kanë raportuar që aktori ka vdekur,  adhuruesit  e aktorit nëpër media sociale me pikëllimin më të madh nuk kanë mundur ta pranojnë atë. Ngjarja shkon në hollësi të madhe në lidhje me një shaka që gjoja filloi të premten, dhe pastaj thonë se aktori është “ gjallë dhe mirë” .
Nga MediaMass :
Thashethemet pretenduar për vdekjen e aktorit kanë bërë tërheqje të vëmendjes të premten pas një shkrimi në facebook : “ RIP Paul Walker” në faqen zyrtare të aktorit I cili arriti shifrat milionshe të pëlqimeve në atë status , dhe komenteve të panumërta duke shprehur pikëllimin për humbjen e aktorit. Ata që e lexojnë “ About” në faqen e aktorit në facebook do të kuptojnë që është ai I vërteti.  Në statusin e tij shkruan : “ Në orën 11 të mëngjesit të premten ( Nëntor 29 , 2013 ) , aktori ynë I dashur Paul Walker ndërroi jetë. Paul Walker është lindur më 12 shtator , 1973 në Gendale. Ai mund të ketë shkuar por kurr nuk do ta harrojmë . Ju lutem tregoni simpatinë dhe ngushëllimet duke komentuar dhe duke e pëlqyer këtë faqe në Facebook. “
Shumë adhurues të aktorit menjëherë filluan të shprehnin ngushëllime për aktorin e talentuar 40 vjeçar. Dhe si zakonisht  , SferaTwitter u tërbua nga shakaja me vdekjen e aktorit.
Disa nga adhuruesit e besuan postimin, të tjerët ishin skeptik ndaj raportit, ndoshta që ishin mesuar me raporte të vdekjeve të rrejshme të të famshmëve gjatë muajve të fundit.  Disa theksojnë se lajmi nuk ishte bërë për ndonjë rrjet të madh amerikan , duke treguar se ajo ishte një raport I rreme, siç është vdekja e aktorit Paul Walker I cili do të ishte lajmi më I madh në të gjithë boten .
Të shtunën ( 30 Nëntor ) menagjerët e aktorit konfirmojnë zyrtarisht se Paul Walker nuk ka vdekur.  “ Ai bashkohet me listë e gjatë të famshëve të cilët kanë qenë të viktimizuar nga ky mashtrim. Ai është ende gjallë dhe është mirë, dhe ndaloni së besuari gënjeshtrave që I shihni në internet” thanë ata.
Disa adhurues kanë shprehur zemërimin e tyre në raportin e rremë duke thënë se kjo ishte pamaturi , shqetësuese dhe stresuese për adhuruesit e dashur të aktorit. Të tjerët thonë se kjo tregon popullaritetin e tij të madh në të gjithë globin.
Derisa problemi I vetëm këtu është që faqja MediaMass në përmbajtjen e saj thotë që kjo faqe është kryesisht për të bërë shaka , dhe ne fund shkruan se ata nuk dojnë ta ndryshojnë botën , por të pakten ju bëjmë të qeshni.
Epo kjo nuk është për të qeshur sepse kjo plagë është shumë e fresket për familjarët dhe të afërmit e tij të cilët janë shumë të pikëlluar dhe ata të cilët e njohin Paul Walker mund të mashtrohen, dhe të dëmtohen, nga kjo “shaka”, edhe në qoftë se vetëm për një moment.  Siç shihet nga postimi në faqen zyrtare në facebook të Paul Walker , aktori ka vdekur . Ndërsa faqja MediaMass është një faqe e cila bënë shaka me të cilë u viktimizuan shumë njerëz me genjeshtren e tyre duke thënë se aktori është gjallë dhe mirë ./


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons