Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Leonora Jakupi e dhënë pas natyrës prej Thu 11 Aug 2011, 12:03

Vizitor

avatar
Vizitor
Leonora preferon shumë natyrën dhe jo vetëm për të kaluar kohën e lirë por edhe për të kryer punët e saj.Këngëtarja së fundmi realizoi këngën e saj “Iluzion”, videoklipin e të cilit e xhiroi në jug të Shqipërisë.“Më ka pëlqyer të xhiroj në këtë pjesë të Shqipërisë, edhe pse është vend bregdetar këtu, unë zgjodha natyrën për ta realizuar klipin për faktin se më pëlqen shumë natyra dhe mu duk një skenë interesante”, ka thënë Leonora.
Leonora është në përgatitjeve të befasive tjera për publikun, të cila do t’i zbulojë vonë.

2 Re: Leonora Jakupi e dhënë pas natyrës prej Thu 14 Feb 2013, 11:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si engjell esht kjo kengtare skan faj qe kosovaret e lavderojnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Leonora Jakupi e dhënë pas natyrës prej Thu 14 Feb 2013, 11:12

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shume yll eshte

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons